Litery i logotypy 3D

z PCV, PLEXI, DIBOND

Litery i loga przestrzenne 3D PCV.

Litery PCV wykonane są metodą frezowania w płytach PCV o różnej grubości. PCV może być biała lub barwiona w masie. Można zmienić kolorystykę liter od frontu poprzez połączenie lica liter z Plexi, Dibondu lub Kolorowej folii.

Wykonanie liter z PCV daje nam możliwość uzyskania pełnej palety kolorów wraz z przejściami tonalnymi poprzez wydruk z plotera eco-solwentowego. Litery z PCV są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy literami ze styroduru a literami z plexi.

Litery przestrzenne 3D z PLEXI

Pleksi jest bardzo lekkim i wytrzymałym tworzywem o szerokim zastosowaniu w reklamie. Jest odporna na warunki atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury oraz działania mechaniczne, przez co nadaje się do  zastosowania nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Występuje w grubości od 1,5 do 20 mm. Producenci oferują szeroką gamę kolorystyczną oraz przezroczyste plexi.

Napisy na ścianę z pleksi wycinane na frezarce wyglądają elegancko i nowocześnie. Przykleja się je bezpośrednio do ściany lub na płycie , dającej estetyczne tło. Można je wykorzystać do oznakowania poszczególnych działów w
sklepach, biurach, czy urzędach lub do oznakowania firmy (patrz: Realizacje: Litery przestrzenne 3D plexi, PCV).

Litery i loga przestrzenne 3D z DIBONDU

DIBOND (płyty kompozytowe) składają się z dwóch aluminiowych okładzin o grubości 0,2mm lub 0,3mm oraz rdzenia polietylenowego. Płyta o wysokiej sztywności. Odporna na zmiany temperatur. Doskonała do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz. Płyta nie deformuje się ani nie ulega rozciąganiu. Posiada długą żywotność.

Występuje duży wybór kolorów i powierzchni (wykończenie matowe lub w połysku, metaliczne, srebrne i złote, lustrzane, drapane/szczotkowane). Płyta idealnie gładka i równa również przy dużych formatach.

Solidne litery przestrzenne o charakterystycznym wyglądzie, odporne na promienie słoneczne, deszcz, śnieg, a także na zmienną temperaturę.